Рішення міської ради від 2018р. № Концепція забезпечення розвиткуСкачати 178,38 Kb.
Сторінка1/11
Дата конвертації22.04.2019
Розмір178,38 Kb.
ТипРішення
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11
Додаток

до рішення міської ради

від __________2018р. №____________
Концепція забезпечення розвитку
Тернопільського ліцею № 21 – спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Герети Тернопільської міської ради Тернопільської області на 2018-2023 роки

Освіта ХХІ століття – це освіта для людини. Її стрижень – розвиваюча, культуротворча домінанта, виховання відповідальної особистості, яка здатна до самоосвіти і саморозвитку, вміє використовувати набуті знання і вміння для творчого розв’язання проблем, критично мислити, прагне змінити на краще своє життя і життя своєї країни.

Головна мета реформи Нової української школи – створити школу, у якій буде приємно навчатись і, яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті. Тому сучасний етап розвитку освіти в Україні характеризується інтенсивними пошуками нового в теорії та практиці навчання й виховання учнів.

Законом України «Про освіту» передбачено, що саме для розвитку здібностей, обдарувань і талантів дітей створюються освітні заклади нового типу. Вони покликані відродити й примножити інтелектуальний потенціал України, дати можливість учням здобути знання понад обов’язковий загальноосвітній рівень, розкрити та сприяти реалізації їх індивідуальних творчих здібностей і обдарувань.

Повноцінна реалізація допрофільного та профільного навчання потребує цілеспрямованого формування контингенту учнів, створення відповідного навчально-методичного забезпечення для кожного напрямку навчання, використання специфічних форм і методів для роботи з учнями з більшою мотивацією до навчання та підвищення професійної компетентності вчителів.

Концепція забезпечення діяльності та розвитку Тернопільського ліцею № 21 – спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Герети ґрунтується на положеннях міжнародних правових актів та чинного українського законодавства:Конвенції ООН про права дитини, Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту»,«Про сприяння соціального становлення та розвитку молоді в Україні», Державного стандарту базової та повної середньої освіти, Державного стандарту початкової освіти. У ній враховано ідеї та підходи Рекомендацій Європарламенту та Ради ЄС «Про основні компетенції для навчання протягом усього життя», Державної національної програми «Освіта» (Україна ХХІ ст.), Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року, Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, Нової української школи, Сучасної мистецької школи, наказів Міністерства освіти інауки України, Міністерства культури України.


Каталог: app -> webroot -> files -> Rishennia sesiii
app -> Програма "Національний план дій щодо реалізації Конвенції оон про права дитини"
app -> Програма для загальноосвітніх навчальних закладів
app -> Програма для загальноосвітніх навчальних закладів
app -> Біологія і екологія
app -> Програма для закладів загальної середньої освіти Пояснювальна записка
app -> Програма вибірково-обов’язкового предмету для учнів 10-11 класів
app -> Програми з корекційно-розвиткової роботи для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю світ мистецтва
app -> Концепція розвитку громадянської освіти в Україні
app -> Програма для загальноосвітніх навчальних закладів
Rishennia sesiii -> Рішення міської ради від


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11


База даних захищена авторським правом ©www.pedagogi.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка